تجهیزات پزشکی
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / اتوکلاو ایرانی / صادرات اتوکلاو ایرانی در انواع مختلف

صادرات اتوکلاو ایرانی در انواع مختلف

صادرات اتوکلاو ایرانی در سال های اخیر بسیار گسترده شده است. بدون شک ما به عنوان صادر کننده دستگاه اتوکلاو یهترین کیفیت را به کشور های دیگر ارائه می کنیم. صادرات اتوکلاو در انواع مختلف آن انجام می گیرد.
روند صادرات اتوکلاو از ایران به کشور های دیگر قانونی است. البته محدودیت های سیاسی باعث شده است تا تمامی پتانسیل ایران در صادرات اتوکلاو به کشور های دیگر مشخص نشود. اما با تمام این موارد باز هم کشور ایران توانسته است محصولی کاملا ایرانی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه کند.

تولید اتوکلاو ایرانی

بررسی انواع مختلف اتوکلاو  مخصوص سترون

اتوکلاو وسیله ای است که که با فرایندی به ظاهر ساده کار بسیار پیچیده ای  را انجام می دهد. بدون شک این موضوع برای هر کسی روشن است که محیط اطراف ما پر از آلودگی است. این آلودگی ها می توانند عامل مهمی در آسیب های جبران ناپذیری بر روی بدن افراد باشند.
با توجه به تمامی این مسائل وسایل باید  به خوبی سترون شوند تا استفاده از آنها باعث ایجاد بیماری نشود. اما این کار به نظر آسان نمی آید. چگونه می توان این کار را بدون مشکل، سریع و مطمئن اجرایی کرد؟!

دستگاه اتوکلاو می تواند این کار را با بالاترین کیفیت انجام دهد. دستگاه اتوکلاو در تمامی مدل های خود کار استریل وسایل را انجام می دهد. این دستگاه می تواند با کارکرد های متفاوتی کار استریل لوازم را اجرایی کند. بدون شک دستگاه های اتوکلاو کاری را اجرایی می کنند که هیچ ماده و یا دستگاهی از عهده آن بر نمی آیند. دستگاه های اتوکلاو در نمونه های بروز خود کار استریل را به صورت صد درصد تضمینی انجام می دهند.

بخوانید: فروش اتوکلاو رومیزی با قیمت عالی

خرید و بررسی شرکت های صادرکننده اتوکلاو

اتوکلاو ها دارای برند های بسیار متنوعی هستند. هنگامی که بخواهید برای خرید اتوکلاو در هر نوعی اقدام کنید بدون شک دچار ابهامات پیش از خرید شدیدی خواهید شد. این مشکل را به صورت پایه ای با شناخت شرکت های سازنده دستگاه های اتوکلاو حل کنید.
هنگامی که می خواهید یک اتوکلاو را برای خرید انتخاب کنید می توانید در میان برند های تولید کننده ایرانی نیز نمونه های خوبی را برای خرید انتخاب کنید. اتوکلاو های ایرانی از مدتی قبل توانسته اند بسیار خوب در این عرصه بدرخشند. این موضوع تا جایی خوب پیش رفت که صادرات اتوکلاو ایرانی نیز به راه افتاد.

هنگامی که بخواهید برای خرید دستگاه های اتوکلاو ایرانی اقدام نمایید نمونه های اتوکلاوی که برای صادرات انتخاب می شوند می تواند انتخاب خوبی برای شما باشند. بنابراین در اولین گام تولید کنندگانی را شناسایی کنید که کار صادرات اتوکلاو را نیز انجام می دهند. این کار می تواند برایتان راهکار مفیدی برای رفع ابهامات پیش از خرید باشند.
بررسی کار تولید کنندگانی که صادرات اتوکلاو را انجام می دهند، بدون شک می تواند خریدی ایده آل را برایتان رقم بزند.

 

بهترین اتوکلاو ایرانی

بومی سازی انواع اتوکلاو  از مدتی قبل

از مدتی قبل شاهد این مسئله بودیم که تولید کنندگان ایرانی توانستند گام های خوبی را در ساخت تجهیزات استریل بردارند.
این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که توانستیم در قله موفقیت شاهد صادرات اتوکلاو های مختلف از ایران به سایر کشور ها باشیم. شکل، مدل، اندازه و نوع دستگاه ها به حدی خوب طراحی و ساخته شده بود که تمامی شاخص های صادرات را دارا بود. در این زمان بلاخره با تلاش های افراد متخصص شاهد بومی سازی اولید دستگاه های اتوکلاو در ایران بودیم. این شرایط روز به روز بهتر شد. تیم های حرفه ای به کار خود ادامه دادند.
در نتیجه خط صادرات اتوکلاو ایرانی نیز شروع به کار کرد.

هم اکنون صادرات اتوکلاو ایرانی به کشور های دیگر انجام می گیرد و شما نیز اگر می خواهید یک دستگاه اتوکلاو صادراتی خریدار نمایید همین حالا با ما تماس بگیرید.

خرید اتوکلاو ایرانی

صادرات اتوکلاو های ایرانی با کیفیت

اتوکلاو های ایرانی دارای کیفیت ساخت خوبی هستند. این دستگاه ها از بهترین متریال روز ساخته شده اند. همچنین نیرو های متخصص برای ساخت این دستگاه دست به کار شده اند. در اینجا تلفیقی از تخصص، مهارت و مواد درجه یک دستگاهی را ساخته است که بدون شک در نوع خود بهترین است.
نکته مهمی که باید بدانید این است که دستگاه های اتوکلاو در مدل ها و انواعی مختلفی صادر می شوند.

تولید کننده ایرانی توانسته است در کار صادرات اتوکلاو، بهترین تجهیزات استریل را در مدل های متفاوت مانند اتوکلاو بیمارستانی، اتوکلاو دندانپزشکی، اتوکلاو آزمایشگاهی، اتوکلاو آرایشگاهی، اتوکلاو پلاسما تهیه کند.
تمامی این اتوکلاو ها دارای اندازه های متفاوتی هستند. صادرات اتوکلاو به خارج از کشور پروژه چندان آسانی هم نبود اما تولید کنندگان ایرانی توانستند از عهده آن بر بیایند. این مهم در شرایطی به تحقق پیوست که ما دچار تحریم های مختلفی نیز شده بودیم. اما با همت بلند تیم حرفه ای ایرانی هیچ کدام از این مسائل بر روی تولید دستگاه اتوکلاو و صادرات اتوکلاو تاثیر گذار نبود.

مطلب پیشنهادی: قیمت اتوکلاو کوچک آزمایشگاهی ساخت ایران

صادرات اتوکلاو ایرانی

قیمت دستگاه های اتوکلاو بعد از بومی سازی

قیمت دستگاه اتوکلاو وارداتی خواه نا خواه بسیار گران بود. این قیمت ها با توجه به نظر صادر کننده و بدون توجه به وجه اقتصادی بازار توسط کشور های صادر کننده تغییر می کرد. در این میان واسطه ها نیز در مورد قیمت دستگاه اتوکلاو در مدل های مختلف آن کار هایی انجام دادند.
نتیجه تمام این کار ها با هم منجرب به ایجاد قیمت های نا مناسب برای خرید شد.

اما پس از تلاش تیم های متخصص ایرانی و ساخت بهترین دستگاه های اتوکلاو ایرانی قیمت بازار روند نزولی پیدا کرد. صادرات اتوکلاو ایرانی هم نتوانست بر این مورد اثر منفی بگذارد. ما امروز به عنوان نمایندگی فروش محصولات استریل اعلام ممی کنیم که صادرات اتوکلاو بر قیمت های دستگاه اتوکلاو در داخل کشور تاثیر سویی نداشته است.

تولید کننده دستگاه اتوکلاو ایرانی پس از بومی سازی این دسته از تجهیزات استریل توانست قیمت های خرید بسیار خوبی را به مشتری ارائه کند. به این منظور قدرت خرید مشتری نیز بسیار بهتر شد.
شما نیز اگر مایل به خرید دستگاه اتوکلاو هستنید، باید بدانید نمونه های ایرانی این دستگاه ها در مقابل نمونه های خارجی هیچ چیزی کم ندارند. این دستگاه ها همواره توانسته اند با کیفیت بالای خود به رقیبان قدرتمند حخارجی را نیز شکست دهند. صادرات اتوکلاو های با کیفیت ایرانی نیز به سبب همین کیفیت بالا و قیمت مناسب در روند رو به رشدی قرار گرفته است.

مشاوره و فروش:
مهندس افسانه باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اتوکلاو رومیزی آویکو

خرید اتوکلاو رومیزی آویکو

خرید اتوکلاو رومیزی از برند آویکو با نازل ترین قیمت خرید برایتان در فروشاه ما …