تجهیزات پزشکی
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / اتوکلاو ایرانی / تولید کننده اتوکلاو ایرانی تمام استیل

تولید کننده اتوکلاو ایرانی تمام استیل

تولید کننده اتوکلاو ایرانی در بازار رقابت جهانی با استفاده از نیروهای مجرب و مواد اولیه مناسب توانسته است، بازار فروش خوبی را برای خود ایجاد کند. افتخار ما این است که خریداران دستگاه های اتوکلاو ایرانی بهترین تولیدات اتوکلاو تمام استیل را دریافت خواهند نمود.

تولید کننده اتوکلاو ایرانی همیشه از سالیان ابتدایی کار خود برای رسیدن به این هدف تلاش کرده است که بتواند، دستگاهی با کیفیت را به مشتری ارائه کند.
این کیفیت هرگز به زمان خاصی محدود نبوده است، و هم اکنون نیز تولید کننده اتوکلاو ایرانی در تلاش است تا مطابق با تغییرات استانداردهای جهانی کیفیت را نیز بررسی و در جهت مثبت تغییر دهد.

اتوکلاو تمام استیل

اگر می خواهید یک دستگاه اتوکلاو تهیه کنید و بین انتخاب دستگاه اتوکلاو ایرانی و خارجی مانده اید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا به صورت تخصصی تمام ابهامات شما را در این باره رفع کنیم.
بهترین چرخه استریلیزاسیون را با دستگاه اتوکلاو ایرانی تجربه کنید.
مسئله از بین بردن آلودگی ها از وسایل چندبار مصرف همیشه جز دغدقه های بشر بوده است؛ اما موضوع جایی جدی تر می شود که این آلودگی ها در محیط های حساس به وجود آید و در صورت عدم رسیدگی به بیماری های خطرناک مبدل شود.

تولید دستگاه اتوکلاو

اتوکلاو چه نوع دستگاهی است؟

دستگاه اتوکلاو وسیله ای بسیار کاربردی است.
این دستگاه دارای انواع مختلفی است و تمامی انواع مختلف دستگاه اتوکلاو استریل و ضدعفونی انواع وسایل مختلف را انجام می‌دهند.
تقسیم بندی دستگاه اتوکلاو به حدی گسترده است که شما می توانید تمام مواد در حالت جامد، مایع و گاز را با دستگاه اتوکلاو استریل و میکروب زدایی کنید.
این دستگاه بسیار کاربردی در جوامع پزشکی و صنعتی بسیار کاربرد مهم و گسترده‌ای دارد.
همچنین در صنایع غذایی نیز در دستگاه اتوکلاو نقش مهمی را ایفا می کند.
میکروب در انواع عفونی و غیرعفونی و انواع خطرناک و غیر خطرناک در وسایل مختلفی دیده می‌شود.
همواره برای اینکه این میکروب ها به صورت کامل از بین بروند، باید دستگاهی بسیار قوی وجود داشته باشد تا بتواند این کار را با بهترین حالت ممکن انجام دهد.
دستگاه اتوکلاو می‌تواند کار استریل را با روش‌های متفاوتی انجام دهد.
در این میان اتوکلاو های بخار که کار استریل را با فشار بالای بخار آب انجام می‌دهند، جز پرکاربردترین اتوکلاوها و البته پرفروش‌ترین‌ها هستند.

اگر می خواهید برای خرید اتوکلاو بخار اقدام کنید، این موضوع را بدانید که تولید کننده اتوکلاو ایرانی با کیفیت ترین دستگاه ها را با مقرون به صرفه ترین قیمت ها در اختیارتان قرار می دهد.

همواره می توانید برای دریافت قیمت اتوکلاو ایرانی با ما ارتباط بگیرید.

اتوکلاو آزمایشگاهی ایرانی

خاصیت بدنه و جنس استیل در اتوکلاو چیست؟

دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی که تولید کننده اتوکلاو ایرانی به شما ارائه می دهد، دارای بدنه استیل است.
شاید این سوال برای شما  پیش بیاید که جنس استیل در اتوکلاو که دارای قطعات و بدنه استیل است، چه مزیتی نسبت به اتوکلاو های دیگر دارد؟
در جواب این سوال می توانید این موضوع را اینگونه برایتان شرح دهیم که اتوکلاو های بخار کار استریل را با فشار بالای بخار آب مرطوب انجام می دهند، همانطور که می دانید بخار آب مرطوب می تواند به مرور زمان باعث پوسیدگی وسایل فلزی شده یا هر وسیله به غیر پلاستیک شود.
بنابراین دستگاه هایی که به صورت مداوم کار خود را با بخار یا آب مایع انجام می دهند، بیشتر در معرض خطر پوسیدگی و از بین رفتن هستند.
با توجه به تمام این مسائل تولید کننده اتوکلاو ایرانی با در نظر گرفتن علم روز دنیا، دستگاهی را با بدنه تمام استیل ساخته است که می‌تواند کار را به صورت ۲۴ ساعته برای تمام روزهای هفته انجام دهد، بدون اینکه در طی هفته ها و سال ها کار دچار پوستی یا زنگ زدگی پس از کار شود.
این موضوع بسیار حائز اهمیت است که دستگاهی که برای کار خود به طور مداوم در مقابل بخار مرطوب آب گرم قرار می گیرد، دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی بعد از کار نشود؛ زیرا ممکن است که گاهی اوقات تمیزکاری به خوبی انجام نگیرد و مقداری مایع در بدنه دستگاه باقی بماند اما به دلیل اینکه بدنه این دستگاه از جنس استیل بسیار عالی ضد زنگ است، می توانید با خیال راحت روی این موضوع حساب کنید که بعد از سالیان سال استفاده هم دستگاه دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نخواهد شد.

اگر می خواهید برای خرید اتوکلاو با کیفیت تمام استیل اقدام نمایید همین حالا با شماره های درج شده با کارشناسان فروش ما در ارتباط مستقیم قرار بگیرید.

دستگاه اتوکلاو تمام استیل

دستگاه اتوکلاو وسیله ای حرارتی به شکل های مختلف است، که برای استریل کردن وسیله های مختلف کاربرد دارد.
حرارت این دستگاه حاصل فشار بخار آب بالا است.
رایج ترین دستگاه های اتوکلاو تمام استیل از نوع ایستاده (دسته N) و رومیزی (دسته B) هستند، که با توجه به شکل برای موقعیت های مکانی مختلف کاربرد دارد.

تولید اتوکلاو ایرانی

تولید انواع اتوکلاو ایرانی

تولید کننده اتوکلاو ایرانی این دستگاه را با دو نوع سیستم اصلی (انواع اتوکلاو های بخار) و فرعی (کلاس اتوکلاو ها) دسته بندی می کند.
اتوکلاو های آزمایشگاهی یکی از دسته های اتوکلاو های بخار هستند، که از لحاظ دسته بندی (N, B, S) در دسته N قرار دارند.
اگر می خواهید، یک اتوکلاو دسته N بخرید و مورد استفاده قرار دهید، انواع ساخت ایران آن بسیار با کیفیت بوده و طرفداران زیادی دارد.
در اینجا کیفیت حرف اول را می زند، پس با خیال آسوده محصول با کیفیت وطنی بخرید.

چند نکته مهم:

• قبل از اینکه از دستگاه اتوکلاو استفاده کنید، دوره های آموزشی را پشت سر بگذارید.
وسایل مختلفی را برای استریل کردن می توان داخل دستگاه اتوکلاو قرار داد، اما میزان درجه گرمایی، و مدت زمان استریلیزاسیون در هر مورد متفاوت است.
• اگر مورد خاصی را برای استریلیزاسیون داخل کیسه های قابل استریل شدن قرار دادید، یا آن را محکم نبندید، تا نفوذ گرما، حرارت و بخار به حد کفایت باشد، یا داخل کیسه به میزان معینی آب بریزید، تا چرخه استریل شدن درست صورت گیرد.
• نکته ای که همیشه بر روی آن تاکید می شود، این است که وسایلی را که برای استریلیزاسیون داخل دستگاه قرار می گیرد، نباید روی هم قرار بگیرد و میزان فاصله باید رعایت شود.

تولید کننده اتوکلاو ایرانی

خرید اتوکلاو از تولید کننده اتوکلاوهای ایرانی

آیا می دانید بهترین خرید دستگاه اتوکلاو چگونه صورت می گیرد؟
تمام خواسته های خود را برای خرید دستگاه اتوکلاو فهرست کنید.
برای خرید دستگاه اتوکلاو مهمترین معیار ها می تواند کیفیت مناسب و البته در کنار آن قیمت قابل قبول باشد.
کیفیت آن مواردی است که هرگز که فروشنده در سطح شهر نمی‌تواند با اطمینان کافی درباره آن با خریدار حرف بزند زیرا فروشنده تنها یک واسطه است که ممکن است این دستگاه از واسطه‌های دیگر یا از کارخانه تولید کننده خریداری کرده باشد.
بنابراین هرگز نمی‌تواند راجع به کیفیت کالا به قطع به یقین صحبت کند.
قیمت اتوکلاو هایی که در سطح شهر وجود دارد نیز نمی‌تواند به آن حدی که شما انتظار دارید قابل قبول باشد.
اگر به دنبال قیمت مقرون به صرفه در مقابل کیفیت قابل قبول هستید، این مهم هرگز در فروشگاه های سطح شهر و یا فروشگاه های غیر مجاز برایتان امکان پذیر نخواهد بود.
پس با توجه به اینکه معیارهایتان برای خرید دستگاه اتوکلاو کیفیت و قیمت مناسب است، باید بدانید که بهترین حالت برای خریدتان هنگامی رخ می‌دهد که برای خرید با فروشگاه‌هایی در ارتباط باشید که به صورت مستقیم با تولید کننده اتوکلاو ایرانی در ارتباط هستند.
این فروشگاه ها و نمایندگی مجاز تولید کننده اتوکلاو ایرانی می باشند.

برای ارتباط با این فروشگاه ها می توانید همواره با شماره های درج شده در سایت ما در تماس باشید و اطلاعات لازم در این زمینه را از مشاورانی که در دسترس تان هستند جویا شوید.

ارتباط با تولید کننده اتوکلاو های ایرانی

ارتباط با تولید کننده اتوکلاو ایرانی از دو راه برایتان امکان پذیر است.
شما همواره می توانید از طریق راه های حضوری یا غیر حضوری با تولید کننده اتوکلاو ایرانی در ارتباط باشید.
برای ارتباط غیر حضوری کافی است به سایت معتبر تولید کننده اتوکلاو ایرانی سر بزنید و همواره با بخش ارتباط با ما به صورت آنلاین وارد گفتگو شوید. برای ارتباط حضوری نیز می توانید به فروشگاه های مُجازی که نماینده مستقیم تولید کننده اتوکلاوهای ایرانی هستند مراجعه کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با تولید کننده اتوکلاو ایرانی همواره می توانید از آسان‌ترین راه یعنی تماس تلفنی با کارشناسان بخش پشتیبانی ما وارد عمل شوید.

کیفیت اتوکلاو های تمام استیل

کیفیت دستگاه اتوکلاو در فروشگاه ما بسیار بالاست.
تولید کننده اتوکلاو ایرانی در ساخت دستگاه های اتوکلاو ایرانی تمامی استانداردهای بین المللی را به کار برده است اتوکلاوهای تمام استیل ایرانی قوی‌تر از رقیبان خارجی خود این بار پا به عرصه تجارت گذاشته است.

اگر می خواهید برای خرید اتوکلاو ایرانی تمام استیل با کیفیت اقدام کنید همین حالا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید اتوکلاو ایرانی

خرید آسان اتوکلاو ایرانی

خرید آسان اتوکلاو ایرانی در فروشگاه ما برای شما امکان پذیر است.
ممکن است در فروشگاه های دیگر هنگامی که بخواهید برای خرید یک دستگاه اقدام نمایید، دچار پیچ و خم‌های خرید شوید.
اما در فروشگاه ما با پر کردن یک فرم بسیار مختصر و مفید می توانید برای ثبت سفارش خود اقدام کنید.
پس از ثبت سفارش در کوتاه‌ ترین زمان بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت به سفارش شما رسیدگی شده و تمام مراحل اداری آن توسط کارشناس بخش مربوطه انجام می‌گیرد.

اگر هدف شما دریافت قیمت اتوکلاو کوچک ایستاده و سپس خرید آن است، بهترین گزینه پیش روی شماست.

خدمات پس از فروش اتوکلاو از کارخانه

خدمات پس از فروش یکی دیگر از امتیازهای خوبی است که تولید کننده اتوکلاو ایرانی برای خریداران خود در نظر گرفته است.
شما به عنوان خریدار دستگاه اتوکلاو، پس از خرید دستگاه نیاز دارید که برخی از خدمات را شرکت فروشنده در قبال شما بپذیرد.
برای مثال هنگامی که دستگاه خریداری شد تحویل و نصب دستگاه از خدمات پس از فروش مهم آن دستگاه محسوب می‌شود.
تولید کننده اتوکلاو ایرانی همواره به این خدمات احترام گذاشته و تمامی آن را با کیفیت بالا به مشتری ارائه می کند.

اگر می خواهید برای خرید دستگاه اتوکلاو اقدام کنید با ارتباط با ما از تولید کننده اتوکلاو ایرانی بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات مفید در زمینه خرید دستگاه اتوکلاو ایرانی و خدمات پس از فروش آن با بخش پشتیبانی در تماس باشید.
شایان ذکر است که خدمات پس از فروش در فروشگاه ما به صورت رایگان به شما عرضه می شود، یعنی اینکه تحویل و نصب دستگاه برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت
برخلاف جاهای دیگر که برای تحویل و نصب دستگاه از شما هزینه های گزافی می گیرند، خدمات پس از فروش بر اساس قانون کلی تجارت در اینجا رایگان است.

ضمانت بی قید و شرط مرجوعی اتوکلاو

یکی از مهمترین مسائلی که می‌توان هنگام خرید یک دستگاه مانند اتوکلاو به آن توجه کرد این است که آیا دستگاه اتوکلاو دارای ضمانت نامه قوی از کارخانه است یا نه؟
این موضوع بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا ضمانت نوعی تعهد تولیدکننده در مقابل کالایی است که به شما فروخته و اگر فروشنده یا تولید کننده این تعهد و مسئولیت را بر دوش نگیرد، بدین معنی است که کالایی که می‌خواهد بفروشد از نظر کیفیت دارای یک نقص بزرگ است.
ما با اطمینان کامل از دستگاه اتوکلاوی که برای فروش به بازار عرضه کرده‌ایم، ضمانت نامه‌های بی قید شرط مرجوعی کالا را نیز در کنار هر دستگاهی که از ما خریداری می کنید به شما ارائه خواهیم کرد.
این نکته را فراموش نکنید که این ضمانت نامه دارای پشتیبانی کارخانه تولید کننده دستگاه اتوکلاو است.
بنابراین اگر می خواهید برای خرید یک دستگاه اتوکلاو اقدام کنید همین حالا با ما به عنوان تولید کننده اتوکلاو ایرانی در ارتباط مستقیم باشید.
این فرصت همیشه برایتان پیش نمی آید که بتوانید در کنار خرید یک کالای هرچند معتبر ضمانت نامه و تعهدی معتبر را نیز از فروشنده و تولیدکننده آن کالا دریافت کنید.

مشاوره و فروش:
مهندس افسانه باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اتوکلاو رومیزی آویکو

خرید اتوکلاو رومیزی آویکو

خرید اتوکلاو رومیزی از برند آویکو با نازل ترین قیمت خرید برایتان در فروشاه ما …